care 2 grow

O nás

Petr Karšulín

Manažer a konzultant s více než 10letou praxí převážně v oblasti bankovnictví, financí a managementu firem. V bankách vedl tým callcentra, pracoval na projektech vedoucích ke zlepšování existujících procesů a podílel se na mezinárodních projektech pro zvyšování spokojenosti klientů. Dále působil na pozicích obchodního ředitele a jednatele firem zabývajících se kontrolou kvality, personalistikou a agenturním zaměstnáváním. Jeho zaměřením jsou zejména identifikace a získávání nových obchodních příležitostí, konzultace v oblasti výkonnostních procesů a finanční řízení firem.

Petra Zahrádková

Manažerka a konzultantka s více než 14letou praxí převážně v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, logistiky a kontroly kvality.
V rámci dvou bankovních institucí se podílela na vývoji, tvorbě metodiky a implementaci CRM v oblasti individuálního bankovnictví. Měla možnost řídit prodejní týmy v odvětvích B2C a B2B a také řídit a rozvíjet svěřený bankovní produkt.
Jejím zaměřením je zejména realizace získaných obchodů, konzultace v oblasti metodických procesů, office management a marketing.